APOS Jihlava vzdělávání

APOS Jihlava, kurzy, školení, semináře, prodej lean produktů, manažerské potřeby, odborná literatura

apos-ji.cz

APOS Jihlava vzdělávání

APOS Jihlava se specializuje již 15 let na školení,vzdělávání a poradenství v oblasti výrobních systémů.

Nabízíme zkušenosti, zdroje,tipy a nástroje k vybudování Lean Manufacturing.Seznámíme Vás s nástroji, které Vám pomohou vytvořit efektivní a spolehlivou výrobu.

APOS Jihlava nabízí klientům nejmodernější poznatky a informace ze širokého spektra různých oborů, s důrazem na zvyšování produktivity.Tyto poznatky předáváme interaktivními metodami výuky tak, aby si je naši klienti systematicky osvojili, důkladně praktickým tréninkem procvičili a získali tak nové a žádoucí dovednosti. Spolupracujeme se špičkovými odborníky z praxe, z akademické obce i státní správy. Naši lektoři předávají nejenom teoretické poznatky, ale hlavně osobní zkušenosti.

Cílem je pomáhat společnostem implementovat a udržovat organizační změny.Školíme v našich prostorách, v zasedacích místnostech, učebnách, na dílně prakticky ve všech odvětvích průmyslu. Naši odborníci Vám vytvoří program na míru, spojený s reálným projektem, který dostane skutečné měřitelné výsledky.

Máme více než 20 let zkušeností, 15 let pod názvem APOS Jihlava v oblasti Lean Manufacturing, 5S systém, TPM, Kaizen, školení pro mistry, IT dovednosti apod.

 

 

Položek na stranu: Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.apos-ji.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

APOS Jihlava vzdělávání APOS Jihlava, kurzy, školení, semináře, prodej lean produktů, manažerské potřeby, odborná literatura

© www.apos-ji.cz