Seminář Řízení změny a Lean Six Sigma (2 dny)

Seminář Od lean managementu k six sigma Vás seznámí s pilíři, které umožní další rozvoj firmy a zvyšování produktivity a ...

apos-ji.cz

Seminář Řízení změny a Lean Six Sigma (2 dny)

Kód:80618
Cena s DPH : 7 610,90 CZK
Cena bez DPH : 6 290,00 CZK
DPH:21 %
přehled množstevních slev
min. odběr16 290,00/7 610,90 CZK
min. odběr45 661,00/6 849,80 CZK
Seminář Od lean managementu k six sigma Vás seznámí s pilíři, které umožní další rozvoj firmy a zvyšování produktivity a konkurenceschopnosti.

Řízení změny a Lean Six Sigma  (2 dny)

Cílová skupina:

Vrcholový, vyšší a střední management, vedoucí pracovníci participujícím na uplatňování systematického zlepšování napříč organizací.

Co se účastníci naučí:

Ukázat směry, kterými se může firma posunout, pokud již otrhala ze země dostupné ovoce, má funkční systémy 5S, procesy probíhají za využití vizuálního řízení a kontroly, základní příležitosti pro růst produktivity byly vyčerpány. 

Seznámit s pilíři, které umožní další rozvoj firmy a zvyšování produktivity a konkurenceschopnosti.

Program kurzu:

  • Posun od minimalizace plýtvání, studia materiálových a informačních toků a používání klasických metod, jako je standardizace, vizuální řízení (andon), 5S, SMED, nivelizace nebo jidoka k sofistikovanějším metodám zahrnovanýchg koncepcí six sigma
  • Neustálé zlepšování procesů ve vztahu k zákaznickým požadavkům, šet pilířů six sigma (zlepšovací projekty, metodologie DMAIC, prokazatelné úspory, role vedení a "beltů", hlas zákazníka, hlas procesů).
  • Proč by měla být lean six sigma výzvou, jak tyto přístupy využít pro dosažení strategických a dalších cílů.
  • Jak zlepšovat stávající procesy, pět klíčových kroků nutných pro zlepšování procesů (DMAIC) a návrhu nových procesů a produktů (DFSS).
  • Finanční benefity dosažené uplatněním Lean a Six Sigma, jak vybírat projekty s největším potenciálem, jak eliminovat rizika a vymezit rozsah projektu.
  • Jak vytvořit fungující infrastrukturu pro úspěšné využití lean six sigma, role v rozšiřování, jak vybrat, řídit a podporovat black belty a green belty.
  • Six sigma a lean terminologie, interpretace a využití výstupů statistických analýz a dalších nástrojů pro manažerské rozhodování, procvičení základních metod a nástrojů.
  • Roadmap pro uplatnění lean six sigma (výběr a plánování, definice projektů, výcvik a práce na projektech, review projektů a dokončení, institucionalizace).
  • Ukázky reálných projektů a využití pokročilých metod a nástrojů, závazek a akceptace potřeby změny, spuštění six sigma iniciativ.

Výukové metody:

Minimalizace přednášení, maximalizace využití unikátních případových studií a simulací, umožňujících nenásilnou formou pochopit a docenit význam všech šesti pilířů six sigma. Lektorem využívané výukové metody vedou k pochopení nosných pilířů úspěšného uplatnění Lean a six sigma v organizaci a vytváření předpokladů dosažení žádoucích úspor a zlepšení.

Lektor:

Ing. Radovan Novotný, Ph. D.

Rozsah:

Dvoudenní seminář

Termín:

dle dohody

Místo konání:

dle dohody

Zajistíme Vám dle Vašich představ i firemní vzdělávání! Kontaktujte nás na info@apos-ji.cz.

 

Váš dotaz Seminář Řízení změny a Lean Six Sigma (2 dny)

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.apos-ji.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Seminář Řízení změny a Lean Six Sigma (2 dny) Seminář Od lean managementu k six sigma Vás seznámí s pilíři, které umožní další rozvoj firmy a zvyšování produktivity a konkurenceschopnosti. Řízení změny a Lean Six Sigma (2 dny) Cílová skupina: Vrcholový, vyšší a ...

© www.apos-ji.cz