Crash Proof - Krizi navzdory

Jak vydělat v době recese.„Kniha, která předpověděla finanční krizi.“ Crash Proof - Krizi navzdory „Kniha, která předpověděla ...

apos-ji.cz

Crash Proof - Krizi navzdory

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Crash Proof - Krizi navzdory
Cena s DPH : 399,00 CZK
Cena bez DPH : 347,00 CZK
DPH:15 %
Dostupnost:1 - 2 týdny
Jak vydělat v době recese.„Kniha, která předpověděla finanční krizi.“

Crash Proof - Krizi navzdory

Kniha, která předpověděla finanční krizi.“ I tak by se dala nazvat publikace, kterou právě držíte v rukou. Ačkoliv u nás vychází až v době, kdy se krize dotýká nás všech, v originále se kniha na trhu objevila v časech, které můžeme nazvat prosperitou. Rozhodně si ale nemyslete, že je tedy tato kniha už zastaralá. Vůbec ne. Připravte se ovšem na trochu znepokojující čtení.

Už od prvních řádek knihy zjistíte, že autoři moc dobře vědí, o čem píší. Budete donuceni se na celkem známé skutečnosti podívat z jiného úhlu pohledu.
Dozvíte se například:

- co ve skutečnosti znamená přebytek kapitálu,
- jaký je skutečný vztah mezi inflací a ekonomickým růstem,
- proč se americký dolar znehodnocuje a podle autorů se bude dále znehodnocovat,
- zajímavosti o měření HDP
- i o hrozbě spotřebitelského dluhu.

Spolu s autory můžete přemýšlet také o možném řešení. To celkové, na národních úrovních, závisí především na vládě, a prý bude bolestivé. Vy se tomu ale můžete alespoň částečně vyhnout a zároveň prosperovat i v této nepříznivé době – stačí nechat se inspirovat druhou částí knihy, která obsahuje základní rady, jak nakládat se svými financemi, kde a do čeho investovat.

PETER D. SCHIFF je zkušený prognostik Wall street, známý pro své přesné předpovědi výkonů na burzách akcií, komodit, zlata a dolaru. Svou kariéru začal ve společnosti Shearson Lehman a v roce 1996 se přidal se k Euro Pacific Capital (makléř-dealer se zaměřením na zahraniční trhy a cenné papíry), roku 2000 se stal prezidentem firmy. Schiff je často citován ve významných publikacích, jako jsou Wall Street Journal, Barron's, the Financial Times, the New York Times a Christian Science Monitor.
Bývá častým hostem v televizi – pravidelně se objevuje na stanicích CNBC, Bloomberg, Fox News, je editorem investičního věstníku Global investor a je moderátorem týdenního rozhlasového programu Wall Street Unspun. Jeho komentáře k ekonomice a trhu jsou zveřejňovány na mnoha internetových stránkách, které se orientují na investice a na stránce www.europac.net. Pořad Squawk Box na CNBC překřtil Schiffa na „doktora Zpečetitele“ pro jeho jedinečně pesimistické názory ohledně americké ekonomiky a jejích finančních trhů.
JOHN DOWNES je spoluautorem bestselleru Slovník finančních a investičních pojmů, příručky Barron's Finance and Investment Handbook, a knihy Beating the Dow. Žije v Palisades v New Yorku.

Formát: 167x 225 mm / 264 stran - kniha je vázaná s laminovaným potahem

 

Váš dotaz Crash Proof - Krizi navzdory

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.apos-ji.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Crash Proof - Krizi navzdory Jak vydělat v době recese.„Kniha, která předpověděla finanční krizi.“ Crash Proof - Krizi navzdory „Kniha, která předpověděla finanční krizi.“ I tak by se dala nazvat publikace, kterou právě držíte v rukou. Ačkoliv u nás vychází až v ...

© www.apos-ji.cz