Řízení projektů v IT

Řízení projektů v IT Rostoucí objem IT projektů klade stále větší nároky na jejich projektové manažery. Zařaďte se mezi vyhledávané ...

apos-ji.cz

Řízení projektů v IT

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Řízení projektů v IT
Cena s DPH : 990,00 CZK
Cena bez DPH : 860,90 CZK
DPH:15 %
Dostupnost:1 - 2 týdny

Řízení projektů v IT

Rostoucí objem IT projektů klade stále větší nároky na jejich projektové manažery. Zařaďte se mezi vyhledávané profesionály v řízení projektů tím, že perfektně ovládnete management projektu od jeho začátku až po hotový výsledek. Tento kompletní průvodce vám poskytne veškeré potřebné informace.

Kniha od světoznámé autorky, která je uznávanou osobností v oblasti projektového řízení, vychází z ceněného a osvědčeného PMBOK Guide a je nejznámějším průvodcem řízení projektů. Ve dvanácti kapitolách se seznámíte se všemi důležitými oblastmi, které jako projektový manažer musíte řídit. Kniha není ani zdaleka běžnou teoretickou příručkou – obsahuje řadu poznatků, informací a příkladů z praxe, které vám pomohou vyvarovat se chyb při řízení vlastních projektů. V příloze najdete popis Microsoft Project 2010, který je nejpopulárnějším softwarem používaným při řízení projektů. Díky němu si můžete čerstvě nabyté poznatky vyzkoušet v praxi. V knize se mimo jiné naučíte:
- Správně odhadnout a kontrolovat rozsah projektu
- Řídit čas, náklady a kvalitu projektu
- Efektivně pracovat s lidskými zdroji
- Využívat všech dostupných prostředků komunikace
- Monitorovat a zavčas odhalit případná rizika
- Maximalizovat výhody externí spolupráce
- Spojit jednotlivé části projektu ve funkční celek

Kniha je nepostradatelným zdrojem informací nejen projektové manažery, hodnotné informace v ní najdou i vedoucí vývojových týmů, softwaroví inženýři, IT manažeři a analytici.

O autorce:
Kathy Schwalbe je profesorkou na Augsburg College v americkém Minneapolisu, kde vyučuje kurzy projektového řízení, řešení problémů v podnikání, systémové analýzy a návrhu, projekty informačních systémů a elektronického obchodu. Poskytuje školicí a konzultační služby pro řadu organizací, přednáší na odborných konferencích. Před svou akademickou kariérou působila ve vzdušných silách, dále jako systémový analytik, projektový manažer, inženýr a konzultant pro informační technologie. Je aktivní členkou institutu PMI.

Formát:167x225 mm - vázaná s laminovaným potahem

Počet stran: 632

Váš dotaz Řízení projektů v IT

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.apos-ji.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Řízení projektů v IT Řízení projektů v IT Rostoucí objem IT projektů klade stále větší nároky na jejich projektové manažery. Zařaďte se mezi vyhledávané profesionály v řízení projektů tím, že perfektně ovládnete management projektu od jeho začátku až po hotový ...

© www.apos-ji.cz