Microsoft Office Excel 2007 Grafy

Microsoft Office Excel 2007 Grafy Chcete se snadno a elegantně naučit vytvářet nejen takové grafy, které vidíte zde? Patříte také k ...

apos-ji.cz

Microsoft Office Excel 2007 Grafy

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Microsoft Office Excel 2007 Grafy
Cena s DPH : 497,00 CZK
Cena bez DPH : 432,20 CZK
DPH:15 %
Dostupnost:1 - 2 týdny

Microsoft Office Excel 2007 Grafy

Chcete se snadno a elegantně naučit vytvářet nejen takové grafy, které vidíte zde? Patříte také k běžným uživatelům Excelu, kteří využijí pouze špičku z ledovce jeho potenciálu grafického znázornění dat?

Světový odborník na Excel vám postupně ukáže, že i zdánlivě neproveditelné kombinace grafů lze sestrojit. Ovládnete zkratky, které vedou od vaší původní představy k její přesné výsledné podobě. Naučíte se vkládat do grafů křivky trendů, upravovat údaje přímo v grafu, vytvářet kombinované grafy, snadno grafy formátovat na základě jednotícího stylu i vytvářet grafy z kontingenčních tabulek. Kromě praktických příkladů a množství tipů nechybí ani kapitola, která vám pomůže vyvarovat se nejčastějších chyb.

Kniha obsahuje mimo jiné tato témata:
- Interaktivní a automaticky se doplňující grafy
- Přidání, přesunutí a formátování prvků grafu
- Práce s datovými řadami, legendou a více osami
- Spojnice trendu, chybových úseček a klouzavých průměrů
- Metody tvorby matematických a statistických grafů
- Použití kontingenčních grafů a tabulek
- Animované, trigonometrické i burzovní grafy
- Vytváření a formátování grafů pomocí VBA

Přiložené CD obsahuje zdroje pro všechny příklady uvedené v knize, takže si budete moci veškerou látku ihned vyzkoušet v praxi.

O autorovi:

John Walkenbach
si svou letitou odbornou publicistikou vydobyl pozici vůdčí autority v oblasti tabulkového softwaru a přezdívku „Mr. Spreadsheet“. Je šéfem firmy JWalk and Associates a tvůrcem proslulého balíčku utilit Power Utility Pak. Napsal více než 30 knih o tabulkových procesorech a přes 300 článků pro renomované počítačové magazíny PC World a Info World.

Formát:167x225 mm - brožovaná lepená

Počet stran: 496

Váš dotaz Microsoft Office Excel 2007 Grafy

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.apos-ji.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Microsoft Office Excel 2007 Grafy Microsoft Office Excel 2007 Grafy Chcete se snadno a elegantně naučit vytvářet nejen takové grafy, které vidíte zde? Patříte také k běžným uživatelům Excelu, kteří využijí pouze špičku z ledovce jeho potenciálu grafického znázornění dat? ...

© www.apos-ji.cz