Excel 2007 VBA

Excel 2007 VBA Jste programátory ve VBA nebo zkušenějšími uživateli Excelu a toužíte proniknout ještě dále, do oblastí, které ...

apos-ji.cz

Excel 2007 VBA

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Excel 2007 VBA
Cena s DPH : 990,00 CZK
Cena bez DPH : 860,90 CZK
DPH:15 %
Dostupnost:1 - 2 týdny

Excel 2007 VBA

Jste programátory ve VBA nebo zkušenějšími uživateli Excelu a toužíte proniknout ještě dále, do oblastí, které nepokrývají běžné příručky? Zároveň se však nechcete nořit do zbytečné teorie a rádi byste Excel 2007 využili k tvorbě nejrůznějších aplikací, a zjednodušili si tak práci?

Tato vyčerpávající příručka nabízí řešení těch nejčastějších úkolů i zapeklitých situací, se kterými si nevíte rady. Zkušení autoři v knize servírují ta nejzajímavější praktická řešení pro vaše aplikace, která lze v Excelu 2007 pomocí VBA vytvářet, čímž je vylepšíte a svou práci zefektivníte.

S knihou se mimo jiného naučíte tvořit aplikace, které zvládnou:
- Upravit listy Excelu se všemi jeho prvky a manipulovat s nimi
- Vytvořit kalendář či stopky, zjistit kalendářní týden, vypočítat mzdu
- Pracovat s ovládacími prvky a jejich hodnotami
- Manipulovat s objekty, seskupovat je, odstraňovat či kopírovat
- Ovládat prostředí Excelu na základě událostí
- Odesílat e-maily, vytvářet webové dotazy či soubory XML
- Spolupracovat s dalšími aplikacemi sady Office 2007
- Zobrazovat a skrývat prvky pásů karet (RibbonX)
- Vkládat tlačítka do panelu nástrojů Rychlý přístup
- Vytvářet puzzle či sudoku

Na ukázkách aplikace kódu se tedy naučíte využít jak běžné, tak nadstandardní funkce VBA a API. Kniha přináší i velmi pokročilá řešení, jako je práce s prvkem UserForm či vytvoření modulu.
Přiložené CD s uživatelským rozhraním obsahuje dalších téměř 100 řešení v tisknutelném formátu PDF a přehledně setříděné zdrojové kódy všech řešení, které rychle vyhledáte a použijete ve svých aplikacích. Na CD také naleznete veškeré podklady k řešením a ukázkám ve formě sešitů Excelu, databází Accessu, souborů XML a dalších souborů, takže ukázky můžete ihned spustit a vyzkoušet.

O autorech:
Melanie Breden je uznávanou specialistkou v oblasti programování v jazyce VBA pro Excel. Důkazem toho je i získané ocenění Most Valuable Professional vydávané společností Microsoft. Působí jako lektorka a programátorka.
Michael Schwimmer se programováním v jazyce VBA intenzivně zabývá již od roku 1998. Stal se známým především jako autor příspěvků a poradce na fórech týkajících se programování ve VBA.

Formát:167x225 mm - vázaná s laminovaným potahem

Počet stran: 696

Váš dotaz Excel 2007 VBA

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.apos-ji.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Excel 2007 VBA Excel 2007 VBA Jste programátory ve VBA nebo zkušenějšími uživateli Excelu a toužíte proniknout ještě dále, do oblastí, které nepokrývají běžné příručky? Zároveň se však nechcete nořit do zbytečné teorie a rádi byste Excel 2007 využili k tvorbě ...

© www.apos-ji.cz