Microsoft Excel 2007 pro manažery a ekonomy

Microsoft Excel 2007 pro manažery a ekonomy Potřebujete z Excelu „dostat“ více, než vám nabízejí běžné příručky? Kromě obvyklých ...

apos-ji.cz

Microsoft Excel 2007 pro manažery a ekonomy

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Microsoft Excel 2007 pro manažery a ekonomy
Cena s DPH : 497,00 CZK
Cena bez DPH : 432,20 CZK
DPH:15 %
Dostupnost:1 - 2 týdny

Microsoft Excel 2007 pro manažery a ekonomy

Potřebujete z Excelu „dostat“ více, než vám nabízejí běžné příručky? Kromě obvyklých výpočtů nachází Excel nejsilnější uplatnění v ekonomice, financích, obchodě a managementu, tedy v oblastech, kterými se do hloubky zabývá právě tato příručka.

V 5. aktualizovaném vydání bestselleru, který nachází v knihovničkách čtenářů místo již více než deset let, se autoři vůbec poprvé zaměřují na Excel 2007. Řeší přímo konkrétní úlohy a problémy, s nimiž se firemní ekonomové, účetní, obchodníci, finanční analytici a manažeři setkávají ve své praxi, například výpočet odpisů, provize obchodní sítě, analýzu kurzu akcií, simulaci hospodářských výsledků, výpočty s cennými papíry, určení optimální velikosti dodávky, rozpočet provozovny a mnohé další.

S touto knihou poznáte a prakticky si vyzkoušíte:
- Vytváření různých typů modelů
- Specializované výpočty s funkcemi (finanční, statistické, matematické)
- Hledání optimálního řešení
- Porovnávání různých variant (scénáře)
- Vliv změny vstupu na výstup (citlivostní analýza)
- Předpovědi budoucího vývoje (trend)
- Efektivní analýzu dat (seznamy a kontingenční tabulky)
- Přehledné tabulky (s podmíněným formátováním, přehledy a skupinami)
- Prezentaci výsledků v atraktivních formátech a grafech

Přiložené CD obsahuje mnoho užitečných dokumentů a aplikací: všechny příklady z knihy, obrázky a loga použitá v příkladech v knize, prohlížeč Excel Viewer, grafickou kalkulačku, Microsoft Office Compatibility Pack a další nástroje a doplňky.

O autorech:

Milan Brož
je vedoucím katedry výpočetní techniky na soukromé Vysoké škole obchodní v Praze. Je externím redaktorem magazínu CHIP a pracuje jako konzultant, školitel a programátor pro firmy. Práci s počítači, převážně s tabulkovými procesory, věnoval několik seriálů, množství článků a toto je jeho 34. kniha.

Václav Bezvoda,
docent Univerzity Karlovy, přednáší na Vysoké škole obchodní, Bankovním institutu VŠ a na Vyšší obchodní podnikatelské škole v Praze matematiku a teoretické předměty z oblasti financí. Zabýval se zpracováním dat z oblasti přírodních věd, zejména geologie a geofyziky. Je autorem řady vědeckých a odborných publikací.

Formát:167x225 mm - brožovaná lepená

Počet stran: 440

Váš dotaz Microsoft Excel 2007 pro manažery a ekonomy

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.apos-ji.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Microsoft Excel 2007 pro manažery a ekonomy Microsoft Excel 2007 pro manažery a ekonomy Potřebujete z Excelu „dostat“ více, než vám nabízejí běžné příručky? Kromě obvyklých výpočtů nachází Excel nejsilnější uplatnění v ekonomice, financích, obchodě a managementu, ...

© www.apos-ji.cz