Elektrical contakt cleaner - čistič elektrických kontaktů 500 ml

Je velmi účinný čistič pro obecné použití, ideální pro odstraňování skvrn, povlaků, inkoustů tiskáren, oleje, vazelíny, a špíny z ...

apos-ji.cz

Elektrical contakt cleaner - čistič elektrických kontaktů 500 ml

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Elektrical contakt cleaner - čistič elektrických kontaktů 500 ml
Kód:SGEC1A
Cena s DPH : 216,60 CZK
Cena bez DPH : 179,00 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:1 - 2 týdny
Je velmi účinný čistič pro obecné použití, ideální pro odstraňování skvrn, povlaků, inkoustů tiskáren, oleje, vazelíny, a špíny z elektrických kontaktů.

 Čistič elektrických kontaktů

 Je velmi účinný čistič pro obecné použití, ideální pro odstraňování skvrn, povlaků, inkoustů tiskáren, oleje, vazelíny, a špíny z elektrických kontaktů. Čistič kontaktů má nízkou toxicitu  a nezpůsobuje korozi. Nezanechává žádná residua a je bezpečný při aplikaci na většinu plastů a látek. Je vhodný pro čištění většiny elektrických zařízení, instalací a jemných mechanismů.

 Instrukce k použití: Nanášejte nástřikem ze vzdálenosti 15-30cm. Kapalina se rychle odpařuje. Pokud je potřeba, lze přebytek kapaliny setřít hadříkem.

 Vyhněte se nástřiku na rozpálené povrchy či otevřený oheň. Při používání nekuřte.

 Varování: tlakovaná nádoba. . Chraňte před sluncem a nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Nevhazujte do ohně, nepropichujte ani po vyčerpání obsahu. Čistič kontaktů nestříkejte do otevřeného ohně, ani na rozpálené povrchy.

 

 

Váš dotaz Elektrical contakt cleaner - čistič elektrických kontaktů 500 ml

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.apos-ji.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Elektrical contakt cleaner - čistič elektrických kontaktů 500 ml Je velmi účinný čistič pro obecné použití, ideální pro odstraňování skvrn, povlaků, inkoustů tiskáren, oleje, vazelíny, a špíny z elektrických kontaktů. Čistič elektrických kontaktů Je velmi účinný ...

© www.apos-ji.cz