Jak zlepšit interní komunikaci

Vyhněte se zbytečným škodám, odchodu zaměstnanců a ztrátě zákazníků Jak zlepšit interní komunikaci Chcete přežít ve vysoce ...

apos-ji.cz

Jak zlepšit interní komunikaci

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Jak zlepšit interní komunikaci
Cena s DPH : 399,00 CZK
Cena bez DPH : 347,00 CZK
DPH:15 %
Dostupnost:1 týden
Vyhněte se zbytečným škodám, odchodu zaměstnanců a ztrátě zákazníků

Jak zlepšit interní komunikaci

Chcete přežít ve vysoce konkurenčním prostředí, dosahovat úspěchů a s nimi spojeného zisku? Chcete zabránit ztrátě zákazníků a odchodu zaměstnanců? Toto vše se odvíjí od zlepšení komunikace mezi pracovníky navzájem a mezi pracovníky a vedením.

Pro každou organizaci je komunikace klíčová, interní komunikace bývá přesto často neprávem opomíjena. Dobrý manažer ale ví, že zaměstnanci jsou jeho rovnocennými partnery a že úspěchy jsou založené především na jejich cílevědomé spolupráci. Podmínkou k ní je otevřená a efektivní komunikace mezi vedením a týmem.

Kniha Jak zlepšit interní komunikaci:
- nabízí charakteristiku interní komunikace
- přináší návod, jak nastavit ve firmě efektivní interní komunikaci
- představuje účinné komunikační kanály a prostředky
- obsahuje dvě detailní případové studie

Doporučení
V českém prostředí je interní komunikace velmi přehlíženou disciplinou. O to důležitější je publikace Jak zlepšit interní komunikaci, která velmi pečlivě a podrobně mapuje jednotlivé oblasti v této problematice. Na jednom místě najdeme vše, o čem by každý manažer zabývající se interní komunikací měl vědět. Jde o výbornou učebnici pro všechny, kdo do tématu chtějí proniknout a nemají představu o souvislostech.

Manažerům z praxe může kniha pomoci se situacemi, které denně řeší v rámci vedení a řízení svého týmu a konkrétních lidí. Jak autorka sama upozorňuje, nedostatečná či neadekvátní interní komunikace je odpovědná za více než polovinu všech problémů organizace. Doufejme, že tato publikace pomůže podíl snížit.

Tomáš Poucha, spoluzakladatel Institutu interní komunikace

O autorce
Jana Holá pracovala od počátku devadesátých let na různých manažerských pozicích firem v oboru informačních a komunikačních technologií. Od roku 2004 se plně věnuje odborné a pedagogické činnosti na Univerzitě Pardubice. V roce 2005 získala doktorát na Technické Univerzitě v Liberci v oboru organizace a řízení podniku. V knize se odráží autorčiny zkušenosti z praxe i její odborné znalosti, její pedagogické zkušenosti napomáhají objasňovat problematiku interní komunikace v prostředí organizace.

 

Formát: 167x225 mm - brožovaná lepená

Počet stran:328

Datum vydání: 16.03.2011

Váš dotaz Jak zlepšit interní komunikaci

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.apos-ji.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Jak zlepšit interní komunikaci Vyhněte se zbytečným škodám, odchodu zaměstnanců a ztrátě zákazníků Jak zlepšit interní komunikaci Chcete přežít ve vysoce konkurenčním prostředí, dosahovat úspěchů a s nimi spojeného zisku? Chcete zabránit ztrátě zákazníků a odchodu ...

© www.apos-ji.cz