Marketingový plán

Efektivní marketingové plánování je základním kamenem veškerých zdrojů příjmů firmy, hlavním nástrojem konkurenčního boje. ...

apos-ji.cz

Marketingový plán

kliknutím zvětšíte
Zvětšit fotografii - Marketingový plán
Cena s DPH : 999,00 CZK
Cena bez DPH : 868,70 CZK
DPH:15 %
Dostupnost:1 týden
Efektivní marketingové plánování je základním kamenem veškerých zdrojů příjmů firmy, hlavním nástrojem konkurenčního boje.

Marketingový plán

 Příprava a úspěšná realizace

Efektivní marketingové plánování je základním kamenem veškerých zdrojů příjmů firmy, hlavním nástrojem konkurenčního boje. Strategický marketingový plán by měl být jasným a jednoduchým shrnutím klíčových tržních trendů, hlavních cílových trhů, hodnot, které tyto trhy požadují, a měl by tak firmě pomoci vytvořit konkurenční výhodu. 


V knize Marketingový plán autoři vysvětlují, co to je marketing, jak funguje proces marketingového plánování, jak provádět marketingový audit, jak formulovat a stanovit marketingové cíle a strategie, a jak za účelem jejich dosažení a realizace naplánovat vše potřebné a navrhnout a implementovat jednoduchý systém marketingového plánování.

Konkrétně se kniha věnuje například těmto tématům:
- potřeby zákazníků
- marketingový mix
- tržní podíl
- definice a segmentace trhu
- značka
- náklady 
- konkurence
- marketing v době recese
- řízení vztahů se zákazníky (CRM) 

Publikace Marketingový plán se podrobně zabývá tématem, kterému se odborná marketingová literatura nevěnuje, nebo jen povrchně. V dnešní době zaměřené na zákazníka a jeho potřeby se dostává marketingovým strategiím takové pozornosti, že celé firmy jsou přímo marketingově řízeny. Pokud má firma uspět na trhu, musí umět zákazníkovi vyhovět lépe než konkurence. Pokud chce přitom firma přežít, musí to zvládat efektivně a dlouhodobě. A to bez kvalitního marketingového plánu nelze.

Autorům se podařilo poutavým způsobem přiblížit tvorbu marketingových plánů každému, kdo o to projeví zájem, ať jde o pilného studenta marketingu, prozíravého podnikatele, profesionálního plánovače, či aktivního manažera. Na různém stupni odbornosti zde každý nalezne informace podané srozumitelně, přehledně a s možností praktického procvičení pro kontrolu správného pochopení jednotlivých součástí plánu. Díky případovým studiím úspěšných či neúspěšných strategií se čtenář může vyhnout často citelným ztrátám z vlastních omylů. Na důkladné prostudování knihy se vyplatí najít si čas.

Ing. Jitka Černá, Ph.D. a Ing. Monika Ryšavá
Katedra marketingu, Vysoká škola ekonomická v Praze

Formát: 167x225 mm - vázaná s laminovaným potahem

Počet stran: 576

Datum vydání: 22.08.2012

Váš dotaz Marketingový plán

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.apos-ji.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Marketingový plán Efektivní marketingové plánování je základním kamenem veškerých zdrojů příjmů firmy, hlavním nástrojem konkurenčního boje. Marketingový plán Příprava a úspěšná realizace Efektivní marketingové plánování je základním kamenem veškerých zdrojů ...

© www.apos-ji.cz