Seminář Pět pilířů produktivity: Jak na to? (2 dny)

Seminář - Štíhlá a synchronizovaná výroba je o odhalení způsobů nutných pro pružnou reakci, využití výrobních kapacit a rychlou ...

apos-ji.cz

Seminář Pět pilířů produktivity: Jak na to? (2 dny)

Vyberte variantu:
7 610,90 CZK
7 610,90 CZK
Kód:80318
Cena s DPH : 7 610,90 CZK
Cena bez DPH : 6 290,00 CZK
DPH:21 %
Termín: 3. - 4. 5. 2018
přehled množstevních slev
min. odběr16 290,00/7 610,90 CZK
min. odběr45 661,00/6 849,80 CZK
Seminář - Štíhlá a synchronizovaná výroba je o odhalení způsobů nutných pro pružnou reakci, využití výrobních kapacit a rychlou reakci s ohledem na výrobní omezení a kolísání poptávky.

Pět pilířů produktivity: Jak na to? (2 dny) 

Komu je seminář určen:

Manažerům, mistrům, technologům, procesním inženýrům, technologům a dalších pracovníkům firem, kteří usilují o transformaci na štíhlou a synchronizovanou výrobu.

Co se účastníci naučí:

Využít příležitosti ke zvýšení produktivity pracovišt, realizovaných procesů a uvažovat v duchu "Štíhlé výroby" a iniciovat zlepšovací projekty, využít výhod vhodně řízených toků a projektů.

Program kurzu:

  • Odstraňování plýtvání ve smyslu usilování o přidávání hodnoty, usilí věnované dosažení rovnoměrnosti a vyvarování se přetížení - zásada "3 MU".
  • Přístup, který změnil svět, respektování úzkých míst (TOC), ideál jednokusového toku a nepřetržitý tok umožňující odhalovat problémy.
  • Předpoklady pro vytvoření nepřetržitého toku: konstrukční řešení, vzájemná zaměnitelnost dílů, modularita a lean design, nivelizace poptávky a taktový čas, supermarkety limitující rozpracovanost a vypořádávající se s kolísáním poptávky a tahové systémy.
  • Tah a doplňování zásob v každodenním životě, využívání "tahu" pro vyhnutí se nadvýrobě, "tah" v místě spotřeby a doplňování zásoby. Příklady doplňování - pravidelné doplňování na pracovištích, limitování zásoby papíru nebo čehokoli jiného kanbanem nebo kanbanovým čtvercem.
  • Rozdíl mezi tlakovými a tahovými výrobními systémy, výhody a přednosti tahových systémů a související výzvy pro minimalizace plýtvání.
  • Vyrovnání pracovního zatížení, nivelizace a zprůměrování pro splnění plánu a výrobního harmonogramu (heijunka).
  • Definování receptu na synchronizaci poptávky s kapacitami a úzkými místy, balancování v rámci toků i procesů, výhody synchronizované výroby pro praxi.

Lektor:

Ing. Radovan Novotný, Ph. D.

Rozsah semináře:

Dvoudenní seminář

Termín:

3. - 4. 5. 2018

1. - 2. 11. 2018

Místo konání:

Salónek Záv. stravování, Pávovská 2A, Jihlava - Bedřichov

Zajistíme Vám dle Vašich představ i firemní vzdělávání! Kontaktujte nás na info@apos-ji.cz.

Váš dotaz Seminář Pět pilířů produktivity: Jak na to? (2 dny)

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.apos-ji.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Seminář Pět pilířů produktivity: Jak na to? (2 dny) Seminář - Štíhlá a synchronizovaná výroba je o odhalení způsobů nutných pro pružnou reakci, využití výrobních kapacit a rychlou reakci s ohledem na výrobní omezení a kolísání poptávky. Pět pilířů produktivity: Jak ...

© www.apos-ji.cz